17 maja 2015 r. (niedziela), godzina 17:00, wstęp wolny

Piwnica Kany, pl. Św. Piotra i Pawła 4/5, Szczecin

Zapraszamy na wykład Adriana Szyszki „Wegebiotyki – Życie, które wspiera życie.”

Co najmniej kilka razy w roku z powodu różnych uroczystości i świąt, życzymy sobie dużo zdrowia. To bardzo miłe, że pamiętamy o naszych bliskich i znajomych. Niestety na życzeniach często kończą się nasze działania prozdrowotne. Szkoda, bo każdy może zrobić mały praktyczny krok, wzmacniając swoją odporność. Wystarczy, że zaczniemy wspierać niezliczoną ilość bakterii probiotycznych, które zasiedlając naszą skórę, przewód pokarmowy i oddechowy, są niczym strażnicy strzegący nas przed wirusami i bakteriami chorobotwórczymi. Jak wspierać naszych niewidzialnych sprzymierzeńców? A czego powinniśmy unikać?
Dlaczego probiotyki roślinne – wegebiotyki, są korzystniejsze od fermentowanych napojów mlecznych? O tych i o innych rzeczach dowiecie się na naszym wykładzie. Zapraszamy.

Na spotkaniu będziemy uczyć się jak samemu przyrządzić vegebiotyki i kosztować jak smakują pyszne wegańskie jogurty domowej roboty!

Adrian Szyszka – nauczyciel jogi, dietetyk i fizjoterapeuta. Praktykę jogi rozpoczął w 1996 roku, jako uczeń Jurka Jaguckiego. Od 2002 roku prowadzi w Szczecinie Szkołę Jogi „Darszana” – Droga Otwartego Widzenia. Bazując na tradycyjnych zasadach jogi, z cierpliwością poszukujący nowych spojrzeń, wykraczających poza utrwalone schematy postrzegania i rozumienia praktyki jogi. www.jogadarszana.pl

Organizatorzy:

Szczecińska Inicjatywa na Rzecz Zwierząt BASTA!

http://basta.szczecin.pl/

www.facebook.com/Basta.Szczecin

Piwnica Kany

www.facebook.com/piwnicakany

Maj 10, 2015