28 listopada o godzinie 14 na Placu Żołnierza Polskiego odbędzie się zorganizowany przez Otwarte Klatki oraz BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt happening przeciwko hodowli zwierząt na futra (https://www.facebook.com/events/649207145222101/). Po tym wydarzeniu zapraszamy wszystkich o 18:00 do kawiarni Łaźnia na ulicy Koński Kierat 14/15 na Kuchnię Społeczną, gdzie będzie można skosztować wegańskich pyszności w doborowym towarzystwie!

W tym miesiącu sponsorować nas będą Zmiany Zmiany oraz Primavika :)

***

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przynieść wegańskie danie albo wnieść opłatę w wysokości 15 zł.

***

Płacąc wspierasz:
– OTWARTE KLATKI (https://www.facebook.com/otwarteklatki?fref=ts)
– BASTA! (https://www.facebook.com/Basta.Szczecin?fref=ts)

Prosimy o przyniesienie swoich sztućców i talerzyków/miseczek – wszystkie dania wystawione będą na jeden stół tak, aby każdy mógł ich spróbować. Warto też więc – jeśli przyniesie się jedzenie – zadbać o odpowiedni sprzęt do nakładania go. Podpisanie dania, wypisanie na kartce składników, albo chociaż alergenów – również mile widziane. :)

*Uwaga! Prosimy, żeby były to wyłącznie posiłki nie zawierające mięsa (w tym ryb) ani żadnych składników odzwierzęcych tj. mleka i jego przetworów, niektórych margaryn (zawierają tłuszcze zwierzęce), jajek, miodu, żelatyny, lecytyny i laktozy. (Inspiracji szukajcie np. na stronie http://www.puszka.pl/ lub setkach wegańskich blogów: http://empatia.pl/przepisy).

Listopad 24, 2015